Cibalia pobjegla Rudešu na velika 4 boda prednosti.

Dario
Dario
dario.lamut@novosti.hr

Kako su iz vinkovačkog prvoligaša više puta naglašavali, pozitivan rezultat protiv Intera bio je imperativ. Protiv Lokomotive je falilo mirnoće i samopouzdanja. Osjetio se određeni strah i nesigurnost u igri, ali danas se to nije vidjelo. Kako je najavljivao trener Rupnik, Cibalia mora imati veći motiv od gostiju, koji su sigurni na sredini tablice. Upravo motiv je i bio presudan u današnjoj utakmici, jer Vinkovčani su velikim trudom došli do važne pobjede. Poveli su domaći krajem prvog poluvremena pogodkom Dabre, na 2:0 povećao je Barišić u 73′ minuti, dok je konačan rezultat postavio Miličević u sudačkoj nadoknadi utakmice. Cibalia se ovom pobjedom izjednačila s Istrom na 8. mjestu prvenstvene tablice i pobjegla Rudešu na velika 4 boda prednosti.