5 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.

Cibalia je subotu u Vinkovcima nakon izjednačene igre s 2:1 pobijedila odličnu momčad Sesveta

Dario
Dario
dario.lamut@novosti.hr

U 31. kolu Druge hrvatske nogometne lige Cibalia je subotu u Vinkovcima nakon izjednačene igre s 2:1 pobijedila odličnu momčad Sesveta. Prije početka utakmice na svečanosti predsjednik kluba Miroslav Gagro nazočnima je čestitao 97. godišnjicu Kluba te uručio umjetničku sliku Dariju Rugaševiću koji je zaigrao stotu utakmicu u dresu Cibalije. Nakon što je prvi dio završio bez pogodaka, u drugom su gosti poveli u 50. minuti pogotkom Ivančića. Cibalia je devet minuta preko Šimunca izjednačila, a pobjedu je u 68. minuti svojim 15 pogotkom donio kapetan Vitaić. Na tablici Cibalia na 2. mjestu ima 66 bodova, dva manje od vodećeg Šibenika. U 32. kolu u subotu 14. svibnja Cibalia u Vinkovcima dočekuje momčad Lučkog.