Subota, 20. travnja 2024.

Finale Slavoncu i Nosteriji

Željko Komljenović
zeljko.komljenovic@novosti.hr

Jučer su odigrane polufinalne utakmice kupa Nogometnog središta Vinkovci. U Komletincima je Slavonac uvjerljivo i s visokih 4:0 pobijedio HAŠK SOKOL iz Starih Jankovaca. Slavonac je došao u vodstvo u 17. minuti utakmice a strijelac za domaćina bio je Komljenović. Isti igrač u 20. minuti dovodi svoju momčad u prednost od 2:0, a tim rezultatom otišlo se i na odmor. U nastavku igrači Slavonca i dalje drže sve konce igre u svojim nogama te postižu još dva gola. Cvijanović u 69. postiže pogodak za 3:0, a u 72. za 4:0 i konačni rezultat utakmice pogađa Martinković. U drugom polufinalu u Nuštru igrali su Nosteria i Dilj. Utakmica je u regularnom djelu završila bez golova i pobjednika. Bolji u izvođenju jedanesteraca bili su igrači Nosterie i koji su na kraju slavili rezultatom 6:5. Tako će u finalu kupa nogometnog središta Vinkovci igrati Slavonac i Nosteria, a utakmica će se odigrati, 8. studenoga, na stadionu HNK Cibalia.