13 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Jučer je završio nogometni turnir ”Mravunac-Fegeli”

Jučer je završio dvodnevni jubilarni 20. Memorijalni kadetski nogometni turnir ”Mravunac-Fegeli” Vinkovci za igrače rođene 2002. godine i mlađe kojega su organizirali Hrvatski Nogometni Savez, grad Vinkovci i HNK ”Cibalia”. Na turniru je nastupilo 6 momčadi: Dinamo Zagreb, Hajduk Split, Osijek, Rijeka, Slaven Belupo Koprivnica i vinkovačka Cibalia. Turnir je osvojila momčad Dinama koja je u finalu rezultatom 2:1 pobijedila Cibaliju. Treće mjesto osvojila je momčad Osijeka, koja je nakon 0:0 jedanaestercima s 5:4 pobijedila Slaven Belupa. Peto mjesto na turniru osvojila je momčad Hajduka koja je s 3:1 bila bolja od Rijeke. Pobjednik je dobio prijelazni pehar i mali pehar u trajno vlasništvo, a prve tri momčadi nagrađene su medaljama. Nagradu za najkorektniju momčad dobio je Slaven Belupo. Dodjeljene su i pojedinačne nagrade. Najbolji vratar je Franko Čučković iz Cibalije, najbolji igrač Jakov Anton Vasilj, a najbolji strijelac s tri pogotka Halid Alghoul, obojica iz zagrebačkog Dinama. Turnir je zatvorio Gabrijel Šokičić, zamjenik gradonačelnika.