Vinkovčani su ponovno ostali bez bodova protiv Zaprešićana. Nogometaši Cibalije posljednji su put svladali Inter u prvoligaškom društvu davne 2013. godine. Ove sezone Inter je slavio u sva tri susreta. Prvo u Zaprešiću s 3:1, pa u Vinkovcima s 2:1 i sada u 19. kolu Prve hrvatske nogometne lige u Zaprešiću s 3:2. Igrači se još nisu dobro niti rasporedili na terenu, a Inter je poveo. Već u prvoj minuti brzom akcijom lopta je došla pred šesnaesterac do Andrića koji točno ubacuje na drugu stativu gdje ju spremno dočekuje Vlatko Blažević i glavom od zemlje zabija za vodstvo Intera. Nije dobro počelo za Vinkovčane, ali brzo su prebrodili taj početni šok i preuzeli dominaciju na travnjaku. Pritisak se isplatio već u desetoj minuti kada je Galić zabio za 1:1. U nastavku Inter je imao veći posjed lopte, ali Cibalia je bila opasnija momčad, no ponovno je imala staru boljku – nepreciznost. U posljednjoj minuti prvoga poluvremena Cibalia je drugim pogotkom Galića povela s 2:1. U nastavku susreta domaći nogometaši bili su mnogo agresivniji, te su u 50. minuti iz jedanaesterca pogotkom Andrića izjednačili na 2:2. Trenutak odluke dogodio se u 68. minuti kada je stoper Cibalije Milić oštro startao na Mazalovića pa mu je sudac opravdano dodijelio i drugi žuti, a potom i crveni karton te mu pokazao put prema svlačionici. Priliku s igračem više Zaprešićani iskorištavaju samo dvije minute kasnije kada je Vlatko Blažević drugim pogotkom vratio prednost Interu za konačnih 3:2. Cibalia je sa 17 bodova ostala na 8. mjestu tablice. U 20. posljednjem kolu prvoga dijela prvenstva u subotu 16. prosinca Cibalia gostuje u Zagrebu kod Dinama.