1 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Prvaci Tara Wurth i Lovro Suevich

Na terenima Teniskog kluba ”Vinkovci” uspješno je završeno Državno prvenstvo za juniorke i juniore do 16 godina koje se igralo pod pokroviteljstvom Grada Vinkovaca. U finalu turnira u kategoriji juniora vidjeli smo odličan tenis između Lovre Suevicha i Jovana Ilića. Prvi set je dobio Ilić sa 6:7(4), dok su preostala dva seta otišla na stranu Suevicha sa 6:2, 6:3, te je tako sa ukupnih 6:7(4), 6:2, 6:3 Lovro Suevich osvojio naslov prvaka u kategoriji do 16 godina. U kategoriji juniorki u finalu turnira Tara Wurth pokazala je svu svoju kvalitetu i sa 6:2, 6:1 pobijedila prvu nositeljicu turnira Itu Habeković, te osvojila naslov pobjednice do 16 godina. U turniru parova u kategoriji juniorki prvo mjesto osvojila je kombinacija Mia Rae Vićan/Tara Wurth (obje TK ”Iteam”’) U turniru parova u kategoriji juniora prvo mjesto osvojio je par Adrijan Hržić (TK”Rukavac”)/ Anton Šarunić (TK”Opatija). Nagrade najuspješnijima podijelili su predsjednik Teniskog kluba ”’Vinkovci” Mario Brkić, te dopredsjednik kluba Vjekoslav Rimac, dok su suci na turniru bili Tomislav Marojević, Vlado Vergaš, Ivan Kubiček, Damir Šesto, a ulogu vrhovnog suca obnašao je Zdenko Hečej iz Osijeka.