10 C
Srijeda, 24. travnja 2024.

Vinkovčani u Osijeku osvojili šest odličja

ŠKK "ICTUS" VINKOVCI

U dvorani Gradski vrt u Osijeku održano je 2. kolo Otvorene karate lige za sezonu 2017./2018., u kojemu je nastupilo 260 natjecatelja iz 17 klubova među kojima je nastupilo i 9  natjecatelja Športskog karate kluba „ICTUS“ Vinkovci koji su tom prilikom osvojili 6  odličja i to  4 zlatna, 1 srebrno i  1 brončano odličje. Nastupivši u katama pojedinačno u kategoriji juniorki i u kategoriji mlađih seniorki Tea Zlojić osvojila je u svakoj od kategorija po zlatno odličje, dok je Milan Ćujo nastupivši u borbama u dvije kategorije, također u obje osvojio po zlatno odličje. Nadalje, odličnim nastupima u katama pojedinačno u kategoriji mlađih učenika srebrno odličje osvojio je  Ivano Vukojević, dok je Ana Matković, kojoj je ovo bio prvi nastup na natjecanjima, u velikoj konkurenciji u svojoj kategoriji u katama pojedinačno osvojila brončano odličje.  Sukladno ostvarenim rezultatima natjecatelji ŠKK „ICTUS“ Vinkovci u ukupnom poretku nakon održanog 2. kola zauzeli su odlično 6.  mjesto od 17 klubova. Natjecatelji Športskog karate kluba „ICTUS“  Vinkovci nastupili su pod vodstvom trenera Živka Kalanja, Stjepana Šarića i Josipa Kuzmanovića, a pored navedenih osvajača odličja nastupili su i Damir Ćulubrk, Robert Vukojević, Petar Nol, Tricia Vujeva i Antea Kraljević, dok je trener Mario Šarić na navedenom karate turniru nastupio kao sudac.