9 C
Petak, 19. travnja 2024.

Zaključen je ovogodišnji Malonogometni noćni turnir “Rokovci-Andrijaševci 2016.”

nogometZaključen je ovogodišnji Malonogometni noćni turnir “Rokovci-Andrijaševci 2016.” koju su organizirali Nogometni klub Frankopan i Zajednica sportskih udruga. S ukupno 46 prijavljenih ekipa na ovogodišnjem turniru, od toga 16 seniorskih, turnir je ove godine postao najjači u okolici. U kategoriji početnika prvo mjesto osvojila je ekipa Slastičarna Tropic, drugo Mesnica M, a treće Frankopan. Kod pionira prvo mjesto osvojila je ekipa Caffe bar Mustang, drugo Budućnost Šiškovci, a treće mjesto ekipa Auto servis Crnaić. U kategoriji kadeta prvo mjesto pripalo je ekipi Frizerski salon Gloss, drugo je osvojila ekipa Auto servis Crnaić, a treće mjesto ekipa HP Design. U kategoriji veterana pobijedila je ekipa MNK-a Vinkovci Auto Drago, ispred ekipa NK Slavonac Gradište i Japa sport. U najjačoj seniorkoj konkurenciji pobjednik je ekipa Caffe bar Mustang. Drugo mjesto osvojila je ekipa Caffe bar Kum Cerna, a treće mjesto ekipa Rokijeva zrna.