13 C
Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Završen proljetni dio sezone

Posljednje natjecanje u proljetnom dijelu sezone na kojem je nastupio GK “Hrvatski sokol” održano je u Belom Manastiru u subotu, 2. lipnja – 2. kolo Kupa Hrvatske, regija Istok u ženskoj sportskoj gimnastici, D program. Nastupilo je 83 gimnastičarke iz 6 klubova: Valpova, Požege, Belog Manastira, Vukovara, Slavonskog Broda i Vinkovaca. Vinkovčanke su nastupile u kategoriji juniorki i seniorki. Juniorke u sastavu Lana Anđelić, Lucija Becić, Željka Penić, Klara Šorli, Gabriela Dolanski i Sara Vukoja osvojile su 4. mjesto. Najbolja pojedinka bila je Željka Penić na 14. mjestu. Seniorke Ana Hemetek, Marija Klarić i Petra Šimunović za bod su izgubile 3. mjesto. Najbolja pojedinka bila je Ana Hemetek na 9. mjestu. Ovim natjecanjima uspješno je završio je proljetni dio sezone, a jesenski dio natjecanja počinje u listopadu.