I ovo natjecanje za plivače i plivačice PK Orion završilo je vrlo uspješno s brojnim odličnim pojedinačnim i štafetnim utrkama te ukupno osvojenih 45 medalja. Osamnaest medalja zlatnog je sjaja (trinaest pojedinačno i pet u štafetama), sedamnaest srebrnog (petnaest pojedinačno i dvije u štafetama) te deset brončanog sjaja (osam pojedinačno i dvije u štafetama).

Osvajači su medalja Dorian Vugrek, Nikola Ćaleta, Marin Svilar, Laura Matić i Iva Čorak.

Što se tiče štafetnih utrka, bitno je naglasiti da su muške štafete u sastavu Dorain Vugrek, Nikola Ćaleta, Marin Svilar i Matej Pfaf dominirale u mlađejuniorskoj kategoriji, ali i juniorskoj i seniorskoj. U štafetama je osvojeno peti zlatnih, dvije srebrne i dvije brončane!

Osim spomenutih natjecali su se Adela Matošević, Lorena Mustafić, Lana Jurić, Matej Lončar i Dinko Nađ. Što se tiče novih normi za splitsko prvenstvo Hrvatske za dobne skupine u prosincu, broj isplivanih normi popeo se na preko 40, a konačni broj plivačica i plivača je čak devet!

Trenerica Maša Pešec iznimno je zadovoljna rezultatima, ali prvenstveno voljom i željom za treninzima koji su i doveli do ovakvih iznimnih postignuća. Vinkovci se definitivno mogu ponositi plivačicama i plivačima PK Orion. 

Pojedinačni su rezultati (do 10. mjesta sljedeći):

Dorian Vugrek (junior) – 1. mjesto 200m leđno (1. mjesto u juniorskoj i 1. mjesto u seniorskoj kategoriji), 1. mjesto 100m leđno (1. mjesto i u juniorskoj i 1. mjesto u seniorskoj kategoriji), 1. mjesto 200m mješovito (2. mjesto u juniorskoj i 2. mjesto u seniorskoj kategoriji), 3. mjesto 50m leđno (3. mjesto i u seniorskoj kategoriji), 7. mjesto 50m slobodno (9. mjesto u juniorskoj i 9. mjesto u seniorskoj kategoriji).

Nikola Ćaleta (mlađi junior) – 1. mjesto 100m mješovito (1. mjesto u juniorskoj i 1. mjesto u seniorskoj kategoriji), 2. mjesto 50m slobodno (2. mjesto u juniorskoj i 2. mjesto u seniorskoj kategoriji), 2. mjesto 100m leptir (2. mjesto u juniorskoj i 2. mjesto u seniorskoj kategoriji), 3. mjesto 50m leptir (u juniorskoj i 3. mjesto u seniorskoj kategoriji), 4. mjesto 100m slobodno (5. mjesto u juniorskoj i 6. mjesto u seniorskoj kategoriji).

Marin Svilar (junior) – 1. mjesto 200m prsno (1. mjesto i u juniorskoj i 2. mjesto u seniorskoj kategoriji), 2. mjesto 50m prsno (u juniorskoj kategoriji i 3. mjesto u seniorskoj kategoriji), 2. mjesto 100m prsno (3. mjesto u juniorskoj i 4. mjesto u seniorskoj kategoriji), 4. mjesto 100m mješovito (6. mjesto u juniorskoj i 7. mjesto u seniorskoj kategoriji), 10. mjesto 50m leptir (u juniorskoj kategoriji).

Iva Čorak (mlađa juniorka) – 1. mjesto 50m slobodno (7. mjesto u juniorskoj kategoriji i 7. mjesto u seniorskoj kategoriji), 5. mjesto 100m leđno (7. mjesto u juniorskoj kategoriji i 8. mjesto u seniorskoj kategoriji), 7. mjesto 100m mješovito, 7. mjesto 100m leptir (9. mjesto u juniorskoj kategoriji i 10. mjesto u seniorskoj kategoriji), 7. mjesto 100m slobodno.

Laura Matić (juniorka) – 2. mjesto 50m leđno (2. mjesto i u seniorskoj kategoriji), 2. mjesto 200m prsno (2. mjesto i u seniorskoj kategoriji), 3. mjesto 100m prsno (3. mjesto i u seniorskoj kategoriji), 4. mjesto 50m prsno u juniorskoj (4. mjesto i u seniorskoj kategoriji), 6. mjesto 50m leptir (7. mjesto i u seniorskoj kategoriji).

Adela Matošević (mlađa juniorka) – 4. mjesto 50m slobodno (10. mjesto u juniorskoj kategoriji i 10. mjesto u seniorskoj kategoriji), 6. mjesto 200m mješovito (9. mjesta u juniorskoj i 9. mjesto u seniorskoj kategoriji), 10. mjesto 100m mješovito

Matej Pfaf (mlađi junior) – 4. mjesto 100m prsno (6. mjesto u juniorskoj i 7. mjesto u seniorskoj kategoriji), 6. mjesto 100m mješovito (8. mjesto u juniorskoj i 9. mjesto u seniorskoj kategoriji), 6. mjesto 200m leđno (6. mjesto u juniorskoj i 6. mjesto u seniorskoj kategoriji), 8. mjesto 100m leđno (10. mjesto u juniorskoj i 10. mjesto u seniorskoj kategoriji).

Alozije Ćaleta (senior) – 4. mjesto 50m leđno, 9. mjesto 50m leptir

Dinko Nađ (mlađi junior) – 7. mjesto 400m slobodno (9. mjesta u juniorskoj konkurenciji i seniorskoj kategoriji), 8. mjesto 200m leđno (8. mjesto u juniorskoj i 8. mjesto u seniorskoj kategoriji).

Matej Lončar (mlađi junior) – 10. mjesto 100m mješovito, 9. mjesto 200m slobodno.

Štafete: 1. mjesto 4 x 50m slobodno u mlađejuniorskoj kategoriji Dorian Vugrek, Matej Svilar, Matej Pfaf i Nikola Ćaleta (3. mjesto u seniorskoj i juniorskoj kategoriji), 1. mjesto 4 x 100m mješovito u mlađejuniorskoj kategoriji Matej Pfaf, Marin Svilar, Nikola Ćaleta i Dorian Vugrek (1. mjesto u juniorskoj i 1. mjesto u seniorskoj kategoriji), 1. mjesto 4 x 50m mješovito mlađi juniori Matej Pfaf, Marin Svilar, Nikola Ćaleta i Dorian Vugrek (2. mjesto u juniorskoj kategoriji i 2. mjesto u seniorskoj kategoriji), 4. mjesto 4 x 50m mješovito juniorke Adela Matošević, Laura Matić, Lana Jurić i Iva Čorak (i 5. mjesto u seniorskoj kategoriji), 5. mjesto 4 x 100m mješovito u juniorskoj kategoriji Adela Matošević, Laura Matić, Lana Jurić i Iva Čorak (6. mjesto u seniorskoj kategoriji), 6. mjesto 4 x 50m slobodno juniorke Adela Matošević, Laura Matić, Lana Jurić i Iva Čorak (6. mjesto u seniorskoj kategoriji).