7 C
Petak, 29. ožujka 2024.

Nova pobjeda za odbojkašice

ŽOK Vinkovci ostvario je treću pobjedu u isto toliko odigranih susreta. U 4. kolu vinkovačke odbojkašice gostovale su u Slavonskom Brodu kod OK Kolonija gdje su bile bolje s 3:0 u setovima.

„Mislim da smo sada spremni kako bi odradili susrete koji nam preostaju na najbolji mogući način. U Slavonski Brod idemo pobijediti, glavni cilj je jedino pobjeda i smatram da u nedjeljnoj utakmici ne bi trebala izostati“, govorio je uoči gostovanja u Slavonskom Brodu trener vinkovačkih odbojkašica, Stipe Tomić. I bio je u pravu, odbojkašice su se s pobjedom vratile u Vinkovce, trećom, imaju omjer 3-0 i na vrhu su ljestvice. OK Kolonija je poražena s 25:17, 27:25 i 25:22. Unatoč rezultatu od 3:0, Vinkovčanke su imale malih poteškoća u nedjeljnoj utakmici u Slavonskom Brodu. Nakon uvjerljivih 25:17 u prvom setu, uslijedio je dio utakmice koji je bio neizvjestan. Drugi su set Vinkovčanke osvojile nakon 52 poena igre, a treći set dobile su s 25:22. U razgovoru nakon utakmice trener Tomić rekao nam je da je došlo do opuštanja njegovih cura nakon prvog seta, no kako je najvažnije da je nova pobjeda upisana. Uz susret Brođanki i Vinkovčanki, u 4. kolu odigran je još samo susret između OK Posavina Brod i OK Linga koji su dobile gošće iz Osijeka s 3:0. Vinkovačke odbojkašice slobodne su u sljedećem kolu, a napomenimo da su u prvom kolu  Hrvatskog odbojkaškog kupa domaćin HAOK Rijeka.