12 C
Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Aurelia uvjerljiva u posljednjem kolu jesenskog dijela

Malonogometaši Aurelije u posljednjem kolu jesenske dionice su ugostili Autodijelove Tokić i upisali uvjerljivu pobjedu od 10:1.

Raspoloženi domaćin od samog starta utakmice krenuo je agresivno i autoritativno. Na prvi pogodak smo čekali sve do 8. minute kada je poentirao Josipović, a nakon toga se samo otvorilo. U razdoblju od 9. do 11. minute pala su tri zgoditka i Žuti su otišli na visokih 4:0, Bertić je dva puta poslao loptu iza leđa vratara gostiju, a pridružio mu se Petar Pedić. Noga s gasa nije puštena i Aurelia je nastavila u istom tempu, a do kraja poluvremena pala su još dva gola. Prvo se u strijelce upisao Marko Pest Mundvajl, da bi u posljednjim trenucima prvog dijela Josip Dupor postigao autogol te se na odmor otišlo sa 6:0, teniskim žargonom rečeno, Požežani su dobili bicikl.

Drugi dio bio je preslika prvoga, ali s jednim pogotkom manje. Pedić je u 24. minuti postigao svoj drugi zgoditak u ovom ogledu, a Bertić mu se u rubrici igrača s dva zabijena gola pridružio u 36. minuti. Svega minutu kasnije Bruno Lončar mijenja ponovno rezultat na semaforu. Gosti su do kraja susreta uspjeli postići tek počasni pogodak u 39. minuti, a Duje Dragun u 40. minuti postavlja konačnih 10:1.

Momčad trenera Šoštara još ne ide na odmor jer mora odraditi zaostalu utakmicu protiv Slatine u gostima.