Četvrtak, 25. travnja 2024.

Cibalia ispustila vodstvo od 3:0

Željko Komljenović
zeljko.komljenovic@novosti.hr

Na premijeri u Vinkovcima ovosezonske Druge hrvatske lige Cibalija je s momčadi Međimurja odigrala bez pobjednika 3:3. Iščupali su se Međimurci doista na nevjerojatan način nakon što je Cibalia imala vodstvo od 3:0.

Seriju Vinkovčana otvorio je Bajić u 31. minuti nakon udarca s bijele točke. Samo tri minute kasnije strijelac je bio Miljanić, a ovoljetno pojačanje Cibalije Jazvić u 44. minuti zatresao je i treći put mrežu Međimurja. No, prije odlaska na odmor Mijić je smanjio domaće vodstvo. Taj pogodak u završnici prvog poluvremena gostima je dao krila. Nisu se predali u nastavku, a već u 48. minuti preko Igreca vratili su neizvjesnost u susret. U potpuno otvorenoj utakmici, Međimurje je stiglo do trećeg pogotka u 78. minuti, a strijelac je bio Đurak.

Pokušali su Vinkovčani doći do četvrtog pogotka, nakon primljenog trećeg, u igru su ušli nedavna pojačanja Ivan Galić i Josip Ciprić, međutim, rezultat se do kraja susreta nije mijenjao.