Petak, 19. travnja 2024.

Darko Jozinović upisao prvi poraz na klupi Nebeskoplavih

Antonija Periša
antonija.perisa@novosti.hr

Osmo kolo 2. HNL-a opet je donijelo lošu sreću Nebeskoplavima. Na igralištu Krimeja u Rijeci upisali su još jedan poraz, četvrti u ovoj sezoni. Nakon prvotne euforije zbog novog trenera i pobjede nakon četiri uzastopna poraza, Cibalia gubi tri boda u okršaju s momčadi HNK Orijent 1919.

Domaći su odmah u prvom poluvremenu pokazali zube i dali do znanja da neće lako prepustiti bodove na svom terenu. U 22. minuti, Andro Švrljuga ubacio je iz slobodnog udarca, Dominik Mulac nadmudrio je Josipa Tomaševića i, uz malu pomoć vratnice, zabio prvi pogodak na utakmici.

U drugom poluvremenu Cibalia se probudila i već na samom početku, u 49. minuti, Andrija Bubnjar iskorištava neopreznost suparničke obrane i vraća Nebeskoplave u igru. No, nisu igrači i navijači vinkovačke momčadi dugo slavili. Dvije minute nakon, u 51. minuti, Filip Zrilić vraća im milo za drago i osigurava Orijentu nova tri boda.

S po tri žuta kartona na obje strane, utakmica je završila rezultatom 2:1 u korist domaće momčadi.