U zaostalom susretu 6. kola Paket24 Premijer lige, Zamet je pobijedio Vinkovčane 31:26 i upisao treću uzastopnu pobjedu, dok su rukometaši Spačve upisali novi poraz i nastavili neslavni crni niz.

Mečićevi rukometaši dobro su se držali prvo poluvrijeme i bili ravnopravan protivnik domaćem Zametu. Do 17. minute susreta igralo se gol za golom, a za Spačvu je, u tim trenucima, briljiralo lijevo krilo, Karlo Vašarević, koji je postigao 5 od 9 uvodnih Spačvinih golova. Slijedi prva crna rupa Vinkovčana i u 20. minuti Zamet dolazi do osjetnije prednosti nakon što je prekaljeni i proslavljeni hrvatski reprezentativac Renato Sulić istrčao jednu kontru i zabio za 13:9. Najveću prednost u prvom dijelu imao je domaćin na isteku 28. minute, a ona je iznosila velikih 6 pogodaka razlike (16:11), no krila gostujuće momčadi, Buntić i Vašarević zabila su dva gola u nešto manje od 2 minute i postavili, za Spačvu, pristojnih 16:13 nakon prve dionice igre. Spačva nije uspjela dostići prednost riječkog Zameta koja je konstantno bila 3,4 gola razlike da bi u 40. minuti Zamet vodio 23:17 i kod tog rezultata prelomila se utakmica na Zametovu stranu. Domaćin nije popuštao i na ulasku u posljednjih deset minuta, s dvije miniserije po 3:0 došao na plus 7 i bez većih problema priveo utakmicu kraju.

Najviše golova na utakmici postigao je sjajni Tin Tomljanović iz redova Zameta koji je imao savršeni učinak, mrežu je pogađao 8 puta iz 8 pokušaja. Kod Vinkovčana je najučinkovitiji bio Karlo Vašarević sa 6 pogodaka, a lijevi vanjski Danilo Radović 4 se puta upisao u listu strijelaca. Ćirović i Pašagić zajedno su skupili 12 obrana, 1 manje od riječkog dvojca.

Zamet se pobjedom može mirno pripremati za ogled protiv vodeće momčadi koji je na rasporedu za 2 dana. Novim porazom nastavila se agonija za vinkovačke rukometaše koji nikako ne mogu pronaći pravi recept za dobru igru koja će donijeti pobjede i neophodne bodove u ovoj sezoni. Sada je sasvim sigurno da će Spačva ove sezone igrati ligu za ostanak, a da se dogodi suprotno potrebno je čudo epskih razmjera.

1. Sesvete 8 6 0 2 236:212 12
2. Gorica 7 5 1 1 200:173 11
3. Poreč 6 5 0 1 190:156 10
4. Varaždin 1930 6 4 2 0 145:126 10
5. Umag 8 4 1 3 218:236 9
6. Zamet 9 4 0 5 247:251 8
7. Dubrava 6 2 2 2 180:186 6
8. Bjelovar 8 1 1 6 197:222 3