STK Cibalia uvjerljivo osvojio turnir u Županji

|

- Advertisement -

Iako su stolnotenisači već duboko zagazili u zimsku stanku, Stolnoteniski klub Cibalia ne miruje.

Članovi vinkovačkog kluba u Županji su sudjelovali na pozivnom turniru i to u sastavu Vlatka Vrdoljak, Željko Županić, Tomislav Biber i Tomislav Opačić. Uz Vinkovčane na natjecanju je sudjelovalo još pet ekipa iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Srbije. Naslov pobjednika ovoga turnira odnijela je upravo Cibalia i to poprilično uvjerljivo.

Vinkovčani su upisali svih pet pobjeda. Drugo mjesto zauzeo je Partizan iz Šida, dok je na trećem mjestu završila ekipa Županja 1.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.