Utorak, 30. travnja 2024.

Dvostruko zlato za KK “Max” Ivankovo

Vinkovački List
info@novosti.hr

17. i 18. veljače Karate klub “Max” Ivankovo nastupio je na dva karate turnira i na oba u jakoj konkurenciji zauzeo prvo mjesto.

Prvo natjecanje, Međunarodni karate turnir, održano je u subotu, 12. veljače u Somboru. Na njemu je sudjelovalo 300 natjecatelja iz 3 države: Hrvatske, Mađarske i Srbije..

U ukupnom poretku u konkurenciji od 20-ak klubova KK “Max” Ivankovo osvojio je prvo mjesto.

Od 18 prijavljenjih natjecatelja kluba u 24 kategorije, Klub je osvojio ukupno 24 odličja.

Zlatno odličje osvojili su: Lara Žgela, Petra Dogan, Luka Žgela, Eva Požega, Luka Požega, Leon Vukoja, Nada Mrkonja, Emanuela Kockarević, Matej Tisucki, Marko Jurić, Melita Maloševac i kata tim u sastavu Lara Žgela, Sara Haban i Petra Dogan.

Srebrno odličje osvojili su: Iva Puškarić, Iva Livaja, Luka Žgela i Mia Orlović.

Brončana odličja osvojili su: Iva Kockarević, Sara Haban, Nada Mrkonja, Emanuela Kockarević, Toni Vukić i Lana Kockarević.

Luka Žgela i Marko Jurić osvojili su, također, pehare za ostvarene rezultate na turniru.

Drugo natjecanje, 3. kolo Otvorene karate lige Osječko-baranjske županije, održano je 18. veljače u Sportskoj dvorani Gradski vrt u Osijeku na koje je KK “Max” Ivankovo prijavio 21 natjecatelja u 42 kategorije i osvojio ukupno 36 odličja.

Zlatno odličje osvojili su: Lara Žgela, Luka Žgela, Petra Dogan, Luka Požega, Ružica Vukić, Toni Vukić, Leon Vukoja, Emanuela Kockarević, Lana Kockarević i Melita Maloševac.

Srebrno odličje osvojili su: Luka Žgela, Eva Požega, Matej Naletilić, Toni Vukić, Matej Tisucki, Benjamin Ljubas i kata tim u sastavu Lara Žgela, Sara Haban i Petra Dogan.

Brončana odličja osvojili su: Iva Kockarević, Sara Haban, Leon Vukoja, Emanuela Kockarević, Matej Naletilić, Matej Tisucki, Nada Mrkonja, Iva Livaja, Ružica Vukić, Lovro Tisucki i Benjamin Ljubas.

U ukupnom poretku KK “Max” u konkurenciji od 16 klubova osvojio je najbolje rezultate.

Na oba turnira, natjecatelje je vodio učitelj karatea David Žgela.