19 C
Četvrtak, 19. rujna 2024.

Aurelia Cibalae 2024. odigran u četiri kategorije, evo tko su pobjednici

RK Bjelin Spačva Vinkovci uspješno je organizirao rukometni turnir „Aurelia Cibalae 2024”. Igralo se ukupno u četiri kategorija, a donosimo najbolje plasirane u svakoj.

U kategoriji do 13 godina naslov je odnio RK Ivan Mikanovci, a iza su se pozicionirali RK Bjelin Spačva Vinkovci i RK Županja.

Natjecanje do 15 godina osvojio je RK Rudar Rude, drugi je bio MRK Ivanić, a treće mjesto pripalo je RK Ivan Mikanovci.

U turniru do 15 godina slavio je MRK Ivanić, drugi je završio RK Bjelin Spačva Vinkovci, a treći RK Đakovo.

Domaćin RK Bjelin Spačva Vinkovci bio je najbolji kategoriji mini rukometa, a nakon njega u poretku su se smjestili RK Multinorm Cerna i RK Ivan Mikanovci.

„Hvala svim sudionicima na lijepa tri dana rukometa u gradu na Bosutu i vidimo se i iduće godine”, zaključili su iz RK Bjelin Spačva Vinkovci.