Savjet Mladih Grada Vinkovaca u suradnji s Laurom Valkovac iz Studia Kod Lale pripremio je Make-up radionicu „Našminkaj se sama” za sve one koji žele naučiti nešto više o kozmetici, kako ju upotrijebiti na sebi te nekoliko trikova profesionalaca.
Radionicu će održati ovog petka, 6. ožujka, u Gradskom kazalištu Joza Ivakić Vinkovci s početkom u 20 sati, a potrebno je prijaviti se i ponijeti svoju osobnu kozmetiku s kojom će se raditi.
Prijaviti se možete putem Facebook stranice Savjeta Mladih, a broj mjesta je ograničen.
„Drage žene iz Vinkovaca i okolice, Savjet Mladih Grada Vinkovaca organizira Make-up radionicu „Našminkaj se sama”. Vodim vas korak po korak kako da same sebi napravite savršenu šminku. Ponesete svoju šminku i učimo skupa razne trikove i to sve pod reflektorima kazališta”, pozvala je voditeljica.
Kako navode, sav prihod od prijavnih kotizacija ide u humanitarne svrhe.







