KK ”Max” Ivankovo uspješan u Daruvaru

|

- Advertisement -

U Daruvaru je 13. listopada 2018. godine održan XVIII. Karate Darfest na kojem je nastupilo 428 natjecatelja u 564 kategorije iz 56 klubova i 4 zemlje – Slovenija, BiH, Češka i Hrvatska. Boje Karate kluba ”Max” Ivankovo branilo je 17 natjecatelja u 20 kategorija. U vrlo jakoj konkurenciji s osvojenih 11 odličja – 2 zlata, 2 srebra i 7 bronci KK ”Max” Ivankovo najuspješniji je klub iz Slavonije i Baranje zauzevši visoko 9. mjesto.

Zlatno odličje osvojile su Iva Kockarević i Emanuela Kockarević. Srebrna odličja osvojile su Lana Kockarević i Gabrijela Sambol. Brončana odličja osvojili su Eva Požega, Luka Požega, Matej Tisucki, Luka Žgela, Benjamin Ljubas, Leon Vukoja i Marko Jurić. U repasažu borbi za treće mjesto izgubili su Gabriel Klen, Matej Naletilić i Lana Kockarević. Na natjecanju su još nastupili Lara Žgela, Toni Vukić, Sara Haban i Lovro Tisucki. Natjecatelje su vodili učitelji karatea Antonija Damjanović i David Žgela, a u sudačkoj postavi na natjecanju bio je i učitelj karatea Zdravko Perlić.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.