Samo nekoliko dana nakon Zagreb Callinga John Newman izbacio novi singl!

|

- Advertisement -

m_john-newman_ole_singl_ST

Jedan od najpopularnijih glazbenika nove generacije, John Newman, vratio se u studio te kao prvi komadić novog zvuka predstavlja singl ‘Olé’!

Novi singl premijeru je doživio u petak na BBC Radio 1 u eteru Nicka Grimshawa, a dolazi nakon izuzetno uspješnog albuma ‘Revolve’ (2015.) kojeg je hrvatska publika imala prilike čuti i uživo na ovogodišnjem izdanju Zagreb Calling festivala.

Poznato je kako John Newman voli raditi sve samostalno – sam piše, pjeva, aranžira, svira i producira svoju glazbu, ali i režira vlastite videospotove, brine o scenografiji na pozornici i dizajnira odjeću za svoj bend. Ipak, potpuno novi singl nastao je u suradnji s njegovim prijateljem i regularnim kreativnim partnerom, producentom Calvinom Harrisom, koji je zaslužan za tekst i produkciju pjesme.
Novi singl prva je suradnja Johna i Calvina nakon pjesme ‘Blame’, koja se našla na Johnovom  posljednjem studijskom izdanju, zajedno s hit singlovima ‘Come And Get It’ te ‘Tiring Game’.

Pjesma ‘Olé’ hrvatskoj je publici dostupna u digitalnom obliku.

AUDIO: OLE

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.