I Jared Leto podlegao magiji Istrebljivača

|

- Advertisement -
- Advertisement -

f_jared-leto_blade-runner_ST

Jared Leto pridružio se glumačkoj ekipi filmske kuće Alcon Entertainment za predstojeći nastavak ‘Blade Runnera’.

Leto će se na snimanju pridružiti Harrisonu Fordu, Ryanu Goslingu, Robinu Wrightu, Mackenzie Davis i Daveu Bautisti, ali još nije razjašnjeno kakvu će ulogu tumačiti u nastavku sci-fi klasika.

‘Izuzetno smo uzbuđeni što je Jared pristao na ključnu ulogu u Blade Runner nastavku’, izjavili su suosnivači Alcona.

‘On je fenomenalan glumac, pa znamo da će kreirati nezaboravan lik.’

Reditelj filmova ‘Prisoners’ i ‘Sicario’, zaslužan je za režiju nastavka, čija će radnja biti smještena nekoliko desetina godina nakon originala iz 1982. godine.

‘Blade Runner’ bi se u kinima trebalo pojaviti 6.10.2017. godine. [Filmonizirani.net]

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.