Jučer je u Vinkovcima Cibalia odigrala bez pobjednika i pogodaka

Dario
Dario
dario.lamut@novosti.hr

Vinkovačka Cibalia ni nakon 11. kola MaxTV Prve hrvatske nogometne lige nema pobjede. Jučer je u Vinkovcima Cibalia odigrala bez pobjednika i pogodaka 0:0 s momčadi Slaven Belupa iz Koprivnice. Po jakoj kiši i klizavom travnjaku stadiona Cibalije domaćin je zaigrao čvrsto odlučan da dođe do pobjede no, gosti su se odlično branili i opasno prijetili. Slaven je početkom drugog poluvremena imao i najveću prigodu na utakmici. Nešto kasnije i Cibalijin igrač Mišić pogodio je spojnicu stative i prečke. U 76. minuti s klupe Cibalije odstranjen je trener Stanko Mršić nakon što je prigovorio sucu na jednu odluku. Cibalia ima 5 bodova i nalazi se na 9. pretposljednjem mjestu ljestvice. Zbog nastupa reprezentacije Hrvatske u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u MaxTV Prvoj ligi je dvotjedna stanka, a u 12. kolu Cibalia gostuje kod Intera iz Zaprešića.