Dječji stolnoteniski kamp i turnir za Dan grada

|

Stolnoteniski klub Cibalia Vinkovci od strane Hrvatskog stolnoteniskog saveza imenovan je regionalnim stolnoteniskim centrom, a kako bi se pod njihovim vodstvom popularizirao stolni tenis kao sport i povećala kvaliteta natjecateljica i natjecatelja. Tako su u dvorani Osnovne škola Antuna Gustava Matoša ovaj tjedan, od ponedjeljka do petka, organizirali trening kamp. Pod vodstvom troje trenera Davora Lončara, Križana Markića i Tonke Markić, dva puta dnevno treniralo je najboljih 24 mladih stolnotenisača s prostora cijele Vukovarsko-srijemske županije, odnosno iz  Gunje, Privlake, Nuštra, Opatovca, Županje te naravno iz redova domaćina i organizatora STK Cibalije Vinkovci.

“Osim prilike za poboljšanje stolnoteniske igre, ovo je odlična prigoda i za međusobno druženje  i upoznavanje najmlađih stolnotenisačica i stolnotenisača, a po rječima Davora Lončara, voditelja ovoga kampa, ovo će postati stalni oblik poboljšanja kvalitete, te je planirano da se kampovi  održavaju  više puta godišnje, sve s ciljem popularizacije ovoga sporta.
Osim kampa, a kao čestitku svom gradu za Dan grada, u klubu su danas, po treći puta, organizirali Cibalia Kids Open, turnir za najmlađe kategorije koji je okupio pedesetak natjecatelja i natjecateljica u mlađim kategorijama iz cijele Hrvatske. A iz kluba su se pohvalili da je član izvršnog odbora i prvotimac kluba Danijel Jelinek primio pehar Hrvatskog stolnoteniskog saveza za prvo mjesto 1.HL istok u sezoni 2019/2020.

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336