Petak, 20. rujna 2024.

Prvi poraz MNK-a Vinkovci

Mario Kurhelec
mario.kurhelec@novosti.hr

Malonogometaši Vinkovaca doživjeli su visok poraz na gostovanju u Valpovu u sklopu 6. kola 2 HMNL – Istok . Mala Mljekara je bila bolja 10:5.

Premda su poveli 1:0 pogotkom Mije Mihića domaćini su do kraja poluvremena preokrenuli rezultat u svoju korist i poveli 2:1. MNK Vinkovci pokušao je doći do izjednačenja u drugom poluvremenu, no Mala Mljekara iz brzih kontri stiže do 5:1 te tada gosti uvode golmana igrača i do kraja susreta se igralo gol za golom do konačnih 10:5 za Malu Mljekaru. „Ponovno je obrana bila naša najveća mana na kojoj moramo dodatno poraditi. Čestitamo ekipi Male Mljekare na pobjedi, a mi se okrećemo odmoru nakon kojeg ćemo za 2 tjedna odigrati utakmicu protiv MNK Autodijelovi Tokić”, istaknuli su u Klubu. Jelinić je zabio dva pogotka na današnjoj utakmici dok su po jedan dodali Mihić, Ležaić i Udicki. Unatoč porazu Vinkovčani se i dalje nalaze na prvom mjestu s 10 bodova, a njihov sljedeći protivnik, MNK Autodijelovi Tokić, nalazi se na drugom mjestu. Aurelia nije odigrala svoju utakmicu u Slavonskom Brodu te je ona odgođena za četvrtak. Liga je izjednačena i očekuje nas uzbudljivih 5 kola do kraja prvog dijela sezone, ukoliko to dopusti epidemiološka situacija.