ŽOK Vinkovci uvjerljiv u derbiju

|

- Advertisement -

U susretu neporaženih ekipa u prva tri kola, pobijedile su domaće odbojkašice ŽOK Vinkovci. Ostvaren je cilj i trener vinkovačkih odbojkašica može biti zadovoljan izvedbom svoje ekipe koja je u derbiju 6. kola slavila 3:0.

Prvi su set domaće djevojke dobile s 25:20, dok su u drugom setu gostujućoj ekipi iz Đakova prepustile svega 9 poena. Treći set bio je rezultatski u egalu sve do druge polovice seta kad se ŽOK Vinkovci odvaja na 2 poena i tu prednost zadržao je do kraja susreta za konačnih 25:22 u trećem setu. „Planirao sam pobjedu od 3:0 kako bi se odmakli od Đakova i ostvarili smo ju. To je najvažnije”, kratko je izjavio Stipe Tomić, trener Vinkovčanki.

Tomićevu ekipu sutra očekuje 1. kolo Hrvatskog odbojkaškog kupa Snježane Ušić u kojem će ugostiti prvoligašku ekipu HAOK Rijeka. „Pokušat ćemo pružiti što bolji otpor, tko zna, možda nam se posreći i uzmemo koji set”, dodao je za kraj Stipe Tomić. Utakmica prvog kola kupa na rasporedu je sutra u Vinkovcima s početkom u 18 sati.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.