19 C
Petak, 26. travnja 2024.

Aurelia do važnih bodova

U 16. kolu Aurelia je gostovala na vrlo zahtjevnom gostovanju u Požegi kod ekipe koja je zadnji put poražena još davnog 23. studenog prošle godine. Momčad Kristiana Šoštara vratila se iz sportske dvorane Tomislav Pirc s punim plijenom (pobjeda 2:5) i tako ostala u utrci za vrh.

Žute je u vodstvo doveo igrač koji je bio ozlijeđen prvi dio sezone, Duje Dragun, u 9. minuti da bi u 17. minuti Stjepan Dekanić podebljao vodstvo na 2:0. Put k pobjedi utro je Romeo Sušac zabivši gol za veliku prednost u drugoj minuti nastavka susreta. U sljedećih 12 minuta pala su još 3 pogotka, jedan u domaću mrežu, a dva u gostujuću i tako je Jakšić uspio smanjiti rezultat na 2:4. No, Aurelia je preko Petra Pedića potvrdila važnu pobjedu na teškom gostovanju.

Dodajmo još kako je dan ranije momčad juniora upisala petu pobjedu u nizu od 8:2 na domaćem terenu protiv MNK Autodijelovi Tokić.