Petak, 20. rujna 2024.

Borinci se plasirali u 1/16 finala Kupa Hrvatske

Josipa Haluška
josipa.haluska@novosti.hr

NK Slavonac Bukovlje 0:2 NK Borinci Jarmina – konačan je rezultat današnje utakmice pretkola Kupa Hrvatske. Jarminčanima još jedan povijesni trijumf, plasirali su se među 32 momčadi u ovosezonskom izdanju natjecanja.

Zeleni su već krajem prvog poluvremena postavili konačan rezultat od dva gola prednosti. Najprije je Marin Ležaić iskoristio nesporazum vratara Matića i stopera Vukšića, dok je par trenutaka poslije prednost Jarminčana udvostručio Saša Šest.

Iako su domaćini u drugom poluvremenu pokazali volju i želju za sustizanjem rezultata, to se na koncu nije dogodilo. Slavonac Bukovlje na domaćem terenu ostaje poražen.

“I nikom nije lepše nek je nam…..ostalo je povijest….”, ponosni su objavili Jarminčani na svojim klupskim stranicama.

SLAVONAC        0

BORINCI            2

BUKOVLJE – Igralište NK Slavonac. Gledatelja 350. Sudac: Marko Cestarić (Sisak) 7. Pomoćnici: Emir Trklja (Petrinja) i Tomislav Mioković (Sisak). Četvrti sudac: Marko Crnojević (Novska). Delegat: Dalibor Kajinić (Požega).

STRIJELCI: 0:1 – Ležaić (42), 0:2 – S. Šest (45).