21 C
Nedjelja, 8. rujna 2024.

CB Žiži Vinkovci nakon šesteraca svladao CB Flamingo i uzeo naslov u Privlaci

Finalnom nedjeljnom večeri završeno je ovogodišnje izdanje Noćnog futsal turnira Privlaka 2024.

Uz odlično malonogometno nadmetanje, organizator, NK Mladost Privlaka uz pokroviteljstvo Općine Privlaka, ponovno se potrudio i mnogobrojnoj publici osigurao zabavni program i bogatu tombolu.

Turnir je odigran u tri kategorije, a najzanimljivije svakako je bilo u seniorskoj. Ove godine bilo je 12 seniorskih ekipa koje su bile podijeljene u tri skupine.

Veliko finale sinoć su odigrali CB Žiži Vinkovci i CB Flamingo, a pobjedu je odnijela vinkovačka ekipa. U regularnom dijelu utakmice bilo je 2:2, a šesterce je ovoga puta bolje izveo Žiži te je tako stigao do naslova prvaka. CB Kengur u borbi za treće mjesto svladao je MNK Vinkovci – Učilište Studium s 5:1.

Petar Pedić iz pobjedničke ekipe proglašen je najboljim igračem turnira, najviše golova zabio je Toni Hlevnjak, a najbolji vratar bio je Nikola Vodopija. Uz spomenute, Adam Nikolić i Josip Antunović činili su najbolju petorku privlačkog turnira.

Za kraj, dodajmo kako je najbolja kadetska ekipa Club de futsal Mustang, dok je turnir u kategoriji pionira osvojio MONT-ING.