22 C
Srijeda, 18. rujna 2024.

Cibalia u zadnjim trenucima ispustila pobjedu protiv Orijenta

Cibalia niti u trećoj utakmicu u nizu nije stigla do tri boda. Ovoga puta nebeskoplavi su u Vinkovcima bili na dobrom putu da to ostvare, ali onda je uslijedio „hladan tuš” u sudačkoj nadoknadi kada je Orijent poravnao na 1:1 te stigao do boda.

U prvom poluvremenu nije bilo izrazitih prilika niti na jednoj strani, a sve ono bitno dogodilo se u nastavku. Vinkovčani su do vodstva stigli u 57. minuti kada je odličan ubačaj iz kornera Jurice Bajića pronašao glavu kapetana Davida Bosaka koji pogađa suprotnu stranu. Momci s Krimeje nakon primljenog pogotka preuzeli su veći rizik, a nekoliko odličnih prilika sjajno je obranio vratar Ivan Križanović. Ipak, Riječani su do boda stigli u 94. minuti. Sudac Dario Kulišić dosudio je gostima vrlo diskutabilan penal, a njega je sigurno realizirao Mario Tadejević.

Cibalia se tako nalazi i dalje na petom mjestu s osam bodova, a u idućem kolu gostovat će Sesvetama. Nakon toga slijede dva domaća susreta protiv Zrinski Osječkog 1664 i Dugopolja.