7 C
Petak, 26. travnja 2024.

Dilj uvjerljiv na turniru u Jakšiću

Tijekom vikenda je u Jakšiću održan turnir za djecu raznih kategorija. Tako su limači NK Dilj Vinkovci na turniru nastupili u subotu te su ga i više nego uvjerljivo osvojili.

Mladi igrači Dilja u grupnoj fazi turnira upisali su 3 pobjede uz 1 neriješeni ishod uz nevjerojatnu gol razliku 13:1. Protivnik u 1/4 bio je Frankopan iz Rokovaca i Andrijaševaca, a mladi „crjepari” bili su bolji rezultatom 2:0. U polufinalnom dvoboju ponovno su se susreli s Lipikom te su upisali vrlo uvjerljivu pobjedu od 6:0, a istim rezultatom slavili su u finalnoj utakmici protiv Voćina. Potrebno je spomenuti kako su se utakmice igrale 15 minuta, a u polufinalu i finalu 2 poluvremena po 10 minuta. Sudeći po rezultatima, Dilj je pokazao dominaciju tijekom cijelog turnira na kojemu je primio samo jedan zgoditak.

Turnir u Jakšiću bio je izvanredan. Ljudi su se stvarno pobrinuli da nas ugoste i dočekaju lijepo. S obzirom na to da se turnir igrao po vrućinama, uvijek su se pobrinuli naći nam hladovinu i donosili su vodu i druge stvari. Turnir je bio odličan te je odigran u fair i korektnoj borbi. Djeca i ja smo baš uživali tijekom turnira i ugodno smo se osjećali”, riječi su Slavena Červenjaka, trenera mlađih kategorija i voditelja škole nogometa NK Dilj Vinkovci.

Mlađe kategorije Dilja neće praviti veće ljetne stanke s treninzima, trener Červenjak govori kako će se uzeti stanka od desetak dana kako bi se napunile baterije za novu sezonu.