Iva Tabak četvrta na kadetskom Prvenstvu Hrvatske u šahu

|

U hotelu Medena u Trogiru održano je još jedno Prvenstvo Hrvatske u šahu u kadetskom uzrastu. Na natjecanju su bili i članovi Šahovskog kluba Vinkovci.

Noa Barlović (M11) s rezultatom 4/9 zauzeo je 34. mjesto u konkurenciji 46 igrača. S rezultatom 3/9. Dora Mustafov (Ž13) natjecanje je završila na pretposljednjoj poziciji. Najbolji rezultat ostvarila je Iva Tabak (Ž15) s odličnim rezultatom 5,5/9, ali zbog remija u zadnjem kolu, osvojila je četvrto mjesto. U kategoriji M15 još su nastupili Filip Katava i Tomislav Kuveždić, a s rezultatom 4,5/9 u konkurenciji 58 igrača zauzeli su 28. i 29. mjesto.

„Do Trogira i nazad probijali smo se u skoro pa zimskim uvjetima. Sve u svemu, rezultati su dobri, ali uvijek mogu biti i bolji. Potrebno je truda, puno vježbe i malo sreće. Zahvaljujemo Antunu Lukiću iz Šahovskog kluba Tompojevci na organizaciji prijevoza i vlastitom uloženom vremenu koje je posvetio nama i našoj djeci. Puno hvala”, zaključili su ovom prilikom iz Šahovskog kluba Vinkovci.

FOTO: Šahovski klub Vinkovci
FOTO: Šahovski klub Vinkovci
FOTO: Šahovski klub Vinkovci
FOTO: Šahovski klub Vinkovci

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336