Josip Dabro pušten iz istražnog zatvora!

|

- Advertisement -

Bivši ministar i aktualni saborski zastupnik Domovinskog pokreta, Josip Dabro, pušten je iz istražnog zatvora u Osijeku nakon što su svi svjedoci u njegovom slučaju ispitani, prenosi Index.hr.

Podsjetimo, Dabro je uhićen prošle srijede, odmah nakon što mu je ukinut saborski imunitet, i od tada se nalazio u istražnom zatvoru. Tereti ga se za povredu prava djeteta i nezakonito držanje oružja, a pritvor mu je bio određen kako ne bi mogao utjecati na svjedoke.

Nije bio raspoložen za razgovor s novinarima, poručio je samo da je dobro te nije odgovorio na pitanje ostaje li dio vladajuće većine.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.