Iza Košarkaškog kluba Vinkovci novi je sadržajni vikend. Ovoga puta na parketu su aktivni bili mladi košarkaši, odnosno školarci, dječaci, pretkadeti i kadeti, koji su ostvarili učinak od četiri pobjede i dva poraza.
Sjajni kadeti nastavili su pobjednički niz. Upisana su nova dva slavlja protiv Marosnije i Đakova. Na krilima Tina Hodaka i Nikole Džimugovića, koji su postigli 27 i 19 poena, svladana je Marsonia s uvjerljivih i rutinskih 89:43. U susretu s puno koševa naši su predstavnici svladali Đakovčane rezultatom 97:90. Napad je i u ovoj utakmici predvodio Tin Hodak s 25 poena, a pratio ga je Flavijan Nikola Dujić s jednim manje. Klupski kadeti tako su na odličnom putu da i ove godine sudjeluju na završnici Kupa regija.
Pretkadeti su gostovali u Županji te smo, a nakon odlične prve četvrtine, na kraju su doživjeli poraz 68:49. Roko Klarić bio je fantastičan s čak 30 poena, dok je Sven Širić pridodao osam. U kategoriji dječaka Vinkovci su upisali sigurnu pobjedu na gostovanju u Donjem Miholjcu rezultatom 36:64.
Svoje utakmice odigrali su i najmlađi članovi kluba. Na turniru u Osijeku upisali su po jednu pobjedu i poraz. Najprije su poraženi od Vrijednosnica Osijek rezultatom 29:23. Ovo je učinak momčadi u tom susretu: Dominik Damjanović 9, Jerko Čović 8, Roko Stanišić 6, Šimun Brkić, Ilija Knez, Pavle Džinić, Josip Ležaić, Tin Damjanović, Vito Stanišić. U drugom dvoboju mladi košarkaši svladali su vršanjake iz Županje s 35:28. Sastav: Dominik Damjanović 16, Roko Stanišić 9, Šimun Brkić 7, Pavle Džinić 2, Jerko Čović 1, Ilija Knez, Josip Ležaić, Tin Damjanović, Vito Stanišić.







