Kombiniranih 11 medalja Sokola i Bosuta na Nacionalnom kriterijskom prvenstvu u Sisku

|

- Advertisement -

Predstavnici Biciklističkog kluba Sokola i Biciklističkog kluba Bosuta odlično su odradili Nacionalno kriterijsko prvenstvo kojega je ugostio Sisak. Članovi Bosuta osvojili su pet odličja, dok su šest medalja oko vrata stavili biciklisti Sokola.

Sokolke Korina Bonić, Karla Ćutuk i Tea Nol u pratnji trenerice Antonije Nol popunile su sva tri prijestolja u kategoriji do 14 godina. U juniorskoj konkurenciji Lucija Zadro stigla je do srebrne, a Iva Iličić do brončane medalje. Marko Vujeva do cilja je stigao trećeplasirani.

FOTO: Biciklistički klub Sokol Vinkovci
FOTO: Biciklistički klub Sokol Vinkovci

Što se pak Bosuta tiče, prva tri mjesta podijelili su klupski članovi Toma Vukoja, Mihael Gajbud i Neo Stjepanović u kategoriji dječaka do 11 godina. Također, Ena Ćutuk i Marta Ivakić stigle su do zlata, odnosno srebra, u kategoriji djevojčica do 11 godina.

FOTO: Biciklistički klub Sokol Vinkovci
FOTO: Biciklistički klub Sokol Vinkovci

Osim mladih članova, Nenad Živković, član Biciklističkog kluba Sokol bio je najbolji u svojoj veteranskoj kategoriji D.

FOTO: Biciklistički klub Sokol Vinkovci
- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.