12 C
Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

Košarkaši upisali uvjerljiv poraz protiv KA Osijek

U petom kolu Druge muške lige Istok snage su odmjerili Košarkaški klub Vinkovci i Košarkaška akademija Osijek. Gostujući sastav upisao je uvjerljivo slavlje rezultatom 81:47.

Ipak, sami početak susreta nije naslućivao kako će Osječani pobijediti uvjerljivom razlikom, s obzirom na to da su Vinkovčani prvu četvrtinu pobijedili rezultatom 16:15. Međutim, utakmica je prelomljena u drugoj četvrtini u kojoj su gosti slavili s 24:8. Tako se na predah otišlo s 39:24, a gosti su u trećoj četvrtini dodatno povisili rezultat. Uoči početka posljednjih deset minuta rezultat je već bio 61:35 za Osijek, kojemu je pripala i zadnja dionica igre.

Vinkovčani su u tri odigrane utakmice upisali pobjedu i dva poraza, a trenutno se nalaze na posljednjem mjestu, uz dvije odigrane utakmice manje. U sljedećem kolu naši košarkaški gostuju u Vladislavcima.

KK Vinkovci: Ramljak D., Šabić A., Perković B., Papac A., Veršić D., Senčić K., Peraica D., Lušavec G., Janović M., Mijatović L., Bosančić J., Vujeva P. Trener: Dino Peraica

KA Osijek: Vojedilov B., Popović P., Mudi L., Kranjčević B., Matković B., Krišto T., Radić L., Jelavić I., Zec A., Pušić M., Grizelj D.