12 C
Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

MNK Vinkovci – Učilište Studium poražen u 1/16 finala kupa

MNK Vinkovci – Učilište Studium sinoć je odigrao utakmicu u sklopu 1/16 finala kupa. Protivnik je u dvorani na Lapovcima bio MNK Jezera, koji je slavio rezultatom 10:4 i izborio plasman u sljedeću rundu.

Karlo Klarin doveo je goste u vodstvo u 4. minuti, no već 60-ak sekundi kasnije stvari na početak vraća Karlo Morovičanin. Ipak, Jezera vrlo brzo odlaze na 3:1, prvo je autogol postigao Krunoslav Kovač, a zatim je precizan bio Joško Šimat. Morovičanin je uspio smanjiti rezultat, no do predaha gosti ponovno odlaze na +2 zahvaljujući pogotku Tonija Katalinića.

Domaćin je odlično ušao u drugi dio te ponovno preko Morovičanina smanjuje rezultat, no Katalinić ponovno postiže gol. Zatim su se u listu strijelaca upisali Antonio Jamičić, Zvonimir Petrović i dva puta Leonardo Lučić te su gosti otišli na uvjerljivu prednost 9:3. Domagoj Ćuk uspio je smanjiti na 9:4, a konačni rezultat postavio je Jakov Pirija u zadnjoj minuti susreta.