1 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Našice 7:3 Vinkovci

Na startu drugog dijela sezone malonogometaši najstarijeg „haklerskog“ kluba u županiji poraženi su u Našicama rezultatom 7:3. Od početka se utakmice igralo otvoreno s obje strane što je rezultiralo brojnim prilikama i domaćih i gostujućih igrača.

Prvo poluvrijeme završilo je izjednačenim rezultatom 2:2 što je u tom trenutku i možda bilo najrealnije s obzirom na prilike koje su imali akteri jučerašnje utakmice. U početnih 25 sekundi drugog poluvremena domaći igrači dva puta tresu mrežu Jelinićevog gola i dolaze do velike prednosti. Sedam minuta poslije Antonijo Udicki je smanjio prednost domaćih na 4:3 nakon čega su malonogometaši Vinkovaca pogodili nekoliko vratnica. Zbog neiskorištenih prilika i rezultatskog minusa, gosti su bili primorani uvesti igrača golmana kako bi kroz riskantnu igru probali doći do neizvjesne završnice. No, golman-igrač je prouzročio kontraefekt i gosti u posljednje 3 minute dolaze do nova 3 pogotka i postavljaju konačnih 7:3.

Nije išlo MNK Vinkovci ni u ovoj utakmici, a nove bodove će tražiti u sljedećom kolu kada u Vinkovce dolazi ekipa Slatine koja je na otvaranju druge dionice prvenstva svladala Malu Mljekaru 9:5. Strijelci za Vinkovčane bili su, osim navedenog Udickog, Begović i Jurišić.