21 C
Nedjelja, 8. rujna 2024.

Nexe odličnim prvim poluvremenom uvjerljivo pobijedio Bjelin Spačvu

RK Bjelin Spačva Vinkovci sinoć je ugostio RK Nexe iz Našica u sklopu 7. kola Paket24 Premijer lige. Gosti su bili apsolutni favoriti uoči susreta, a to su opravdali na parketu te su slavili rezultatom 36:27 (22:11).

Nexe je od samog početka zagospodario terenom, a već u 10. minuti imao je veliku prednost od 7:1. Do kraja prvog dijela Našičani su postepeno dizali svoju prednost, pa su tako na odmor između dva poluvremena otišli s velikih 11 pogodaka razlike. Iako je utakmica već bila riješena, u drugom dijelu Bjelin Spačva izgleda puno bolje na terenu, a drugi dio igre našim je rukometašima pripao rezultatom 16:14.

Patrik Maroš postigao je 6 pogodaka, Ivan Lasić bio je precizan 5 puta, a 4 puta u listu strijelaca upisao se Marin Marić. Napad gostiju predvodili su Lovro Jotić, Fahrudin Melić i Luka Moslavac, koji su na svom kontu imali 5 golova.

U sljedećem kolu naši rukometaši ponovno će biti domaćin, a u petak će u 20:15 u našem gradu gostovati RK Poreč.