Treća hrvatska nogometna liga istok

Propuštene prilike i
neiskorišten jedanaesterac

Najvažnije da smo na ovom prvom gostovanju ostali neporaženi te da su dečki
osjetili kako je igrati na gostovanjima, rekao je nakon utakmice trener Petar Tomić

Cibalia se s prvog trećeli- “S kojom kod ekipom igramo nu, kada su Ivankovčani postigli Datum: 8. rujna u 17,00 sati
gaškog gostovanja iz Ždralova kod kuće Cibalia je favorit i idemo dva pogotka. Ovaj put nogometaši Stadion: HNK Cibalia Vinkovci
vratila neporažena uz žal za na pobjedu. Ako bude sve u redu Bedema uz dobru igru pokazali su i
propuštenim prilikama, ali i odigramo pravu utakmicu ne efikasnost što je dobro za nastavak CIBALIA – VUKOVAR
i neiskorištenim kaznenim sumnjam u pobjedu. prvenstva.
udarcem koji nije dobro izveo
Andrej Kerić. Respektiramo Vukovar njihove Klub Kolo Pob. Ner. Por. Gol.razl. Bod.
rezultate, međutim Cibalia igra 1. Belišće 2 2 0 0 6:0 6
Željko Komljenović kući i očekujem vrlo dobru igru 2. Marsonia (S. Brod) 2 1 1 0 6:4 4
zeljko.komljenovic@novosti.hr i pobjedu.”, rekao nam je Petar 3. Cibalia (Vinkovci) 2 1 1 0 3:1 4
Tomić najvljujući subotnji župa- 4. Vukovar 2 1 1 0 0:2 4
Točnije, obranio mu je vratar nijski derbi. Pripremajući se za 5. Bedem 2 1 0 1 4:2 3
Mladosti Srbljanović. Ipak, utakmicu protiv Vukovara 1991. 6. Sloga 2 1 0 1 3:1 3
trenera Cibalije Petra Tomića s Cibalia je u utorak na stadionu 7. Vihor 2 1 0 1 3:2 3
jedne strane može zabrinuti igra Olimpije u Donjem gradu odigrala 8. Čepin 2 1 0 1 2:2 3
u prvom poluvremenu kada je i prijateljsku utakmicu sa drugom 9. Oriolik (Oriovac) 2 1 0 1 3:4 3
domaćin stvorio i najveću priliku momčadi Osijeka. Iako je Cibalia 10. Zrinski 2 1 0 1 2:3 3
na utakmici. U drugom poluvre- izgubila 2:1 trener Tomić zado- 11. Bjelovar 2 1 0 1 2:4 3
menu Cibalia je izgledala puno voljan je angažmanom i prikaza- 12. Slavonija 2 0 2 0 4:4 2
bolje, očito je reagirala na odličan nom igrom svojih igrača. Bilo je 13. Slavija 2 0 1 1 1:3 1
način u svlačionici pa stoga može vrlo dobrih situacija, ali i nekih 14. Đakovo 2 0 1 1 1:3 1
i žaliti za propuštenim. A treneru loših stvari i reakcija koje ćemo 15. Mladost 2 0 1 1 0:3 1
Tomiću drugo poluvrijeme može do subote popraviti. 16. Koprivnica 2 0 0 2 1:6 0
biti putokaz za ubuduće.
“Priliku da igraju u ovoj Rezultati,2.kolo Parovi, 2. kolo – 01./02.09.’18.
“Što se tiče utakmice u Ždra- utakmici dobili su oni igrači koji su Oriolik 3:0 Koprivnica Slavija – Oriolik
lovima prvo poluvrijeme nije bilo do sada imali manju minutažu ili Slavonija 3:3 Marsonia
na očekivanom nivou, dok smo u uopće nisu igrali. Cibalia je dobro Vihor 2:0 Croatia Đakovo Sloga NG – Belišće
drugom poluvremenu bili puno počela utakmicu, ali prvo polu- Cibalia – Vukovar 1991
bolji, ali smo na žalost promašili vrijeme završilo je bez pogodaka. Bedem 3:0 Bjelovar
jedanaesterac i propustili još U nastavak utakmice igrači Petra Zrinski (J) 1:0 Čepin Čepin – Mladost
nekoliko dobrih šansi. Ostaje žal Tomića krenuli su također vrlo Mladost 0:0 Cibalia Bjelovar – Zrinski (J)
za propuštenim. Nije nas htjela dobro, a rezultat toga jer i vodstvo Vukovar 1991 1:0 Sloga NG Croatia Đakovo – Bedem
lopta, a najvažnije da smo na ovom u 60. minuti kada je pogodak
prvom gostovanju ostali nepora- postigao Stojanovića na asisten- Belišće 2:1 Slavija Marsonia – Vihor