Page 30 - Vinkovački list - 4. listopada 2019.
P. 30
SPORT PETAK 4.10.2019.

Treća HNL - istok Vinkovački karatisti u Osijeku uzeli 28 zlatnih, 17 srebrnih i 17 brončanih medalja

Bedem bolji od Zrinskog KK Vinkovci
najbolje
Bedem je sjajno otvorio derbi i samo minutu nakon početka susreta plasirani klub
poveo, a u 19. minuti udvostručio vodstvo koje se do kraja susreta pomalo
dizalo i stalo na brojci pet nanijevši Zrinskom prvi prvenstveni poraz. U Osijeku je održano peto
10. Graničar 7 2 32 0 9 u ukupnom poretku petog kola
11. Croatia Đakovo 7 2 32 0 9 lige postigli i najbolji rezultat.
12. NAŠK 7 2 23 -1 8
13. Vuteks Sloga 7 2 05 -11 6 Željko Komljenović
14. Slavija 7 1 24 -2 5 zeljko.komljenovic@novosti.hr
15. Sloga 7 1 06 -14 3
16. Vukovar 1991 7 0 07 -14 0

Rezultati 7. kola Parovi 8. kola – 5. i 6. 10. ’19. U borbama pojedinčano zlatne u kategoriji juniorki. Natjecate- i Erik Udarović koji su osvojili
Bedem 5:1 Zrinski Zrinski – Sloga medalje u kategorij mlađi kadeti lji ŠKK “Ictus” Vinkovci na istom zlatno odličje. U katama pojedi-
Kutjevo 1:1 Slavija do 52 kg osvojio je Josip Slaviček, natjecanju osvojili su ukupno 27 načno u kategoriji cicibana Leon
Vukovar 1991 0:2 Marsonia Vuteks-Sloga – Slavonija a u konkureniciji juniorki do 53 odličja i to 14 zlatnih, 8 srebrnih i Bošnjak osvojio je zlatno odličje.
Belišće – Oriolik kg Ivana Slaviček. U konkurenci- 5 brončanih. Zlatna odličja u poje- Treba istaknuti i da je Klara Tunjić
Čepin 1:1 Vihor Graničar – NAŠK ji mlađih učenika do 30 kg prvo dinčanim nastupima osvojil isu u katama pojedinačno u katego-
Đakovo-Croatia 1:1 Graničar mjesto pripalo je Marku Marti- Milan Ćujo, Erik Udarović, Leon riji mlađih kadetkinja osvojila
Vihor – Đakovo-Croatia noviću, u konkurenciji mlađih Udarović, Adrian Buinac. Svojim zlato. U kategoriji mlađih kadet-
NAŠK 1:1 Belišće Marsonia – Čepin kadeta do 45 kg zlato je osvojio nastupima u borbama pojedinač- kinja zlatno odličje osvojila
Oriolik 5:0 Vuteks-Sloga Ivano Džijan. Kod mlađih učenica no u kategoriji učenika do 46 kg je i Ana Matković. Luka Keser
Slavija – Vukovar 1991 do 28 kg prva je bila Ana Rozić, zlatno odličje osvojio je i Robert nastupio je u dvije kategorije u
Slavonija 5:0 Sloga Bedem – Kutjevo dok je kod kadetkinja +59 kg Vukojević koji je u finalnoj borbi katama pojedinačno i u kategoriji
zlatna bila Nika Džijan. Zlata su u pobijedio svog brata Ivana. U kate- mlađih seniora osovojio je zlatno
Međužupanijska nogometna liga Osijek-Vinkovci svojim kategorijam osvojili i Ivan goriji do 68 kg Filip Šarić osvojio odličje. U kategoriji kate ekipno
Slaviček, kao i Filip Periša. Zlatne je zlatno odličje U borbama ekipno mlađe kadetkinje u sastavu Antea
Otok i Šokadija remizirali medalje osvojene su i u borbama u kategoriji kadeta nastupili su Kraljević, Klara Tunjić i Tricia
ekipno u kategorijama mlađi Adrian Buinac, Leon udarović Vujeva osvojile su zlatno odličje.
U Kneževim Vinogradima Borac je stigao do prve pobjede protiv učenici, učenici, mlađi kadeti i
Slavonca iz Komletinaca. Borac iz Bobote pobjedio je Dilj, a Otok i Šokadija
su nakon čvrste utakmice neriješenim rezultatom podijelili bodove.

11. Olimpija
12. Darda 6 3 1 2 13:10 10 VPK “Vinkovci” u Subotici osvojio 12 medalja i to 2 zlatne, 6 srebrnih i 4 brončane

Mađarske i Srbije, ukupno 229 metara slobodno u kategorij 8
Rezultati 6. kola Parovi 7. kola – 5. i 6. 10. ‘19. natjecatelja. godina i mlađi te u utrci na 100 goriji 8 godina i mlađi. Brončane
Mladost 5:1 Radnički (M) Radnički /Ž/ - Mladost metara leđno 8 godina i mlađi i medalje osvojili su Marin Kuharić
Borac (KV) 3:0 Slavonac (K) Šokadija – Darda Trener Josip Gajčević poveo jedno srebro u utrci na 100 metara u utrci na 100 metara leđno do
Valpovka – Otok je 24 predstavnika Vinkovačkog mješovito. Srebrne medalje su 10 godina, Jan Rakijašić u utrci
Višnjevac 0:2 Borinci Dilj – Olimpija plivačkog kluba kako bi ujedno osvojili Rakijašić Ivor u utrci na na 100 metara prsno 16 godina i
Zrinski 1:1 Torpedo Torpedo - Borac (B) i ocijenio formu natjecateljskog 200 metara slobodno i u utrci na stariji, Domagoj Šego u utrci na
Borinci – Zrinski pogona na početku nove plivačke 100 m leđno u kategoriji 12-13 100 metara mješovito u kategorij
Borac (B) 3:1 Dilj Slavonac /K/ - Višnjevac sezone. Početak je, ističu u Vin- godina, Leon Ćugura u utrci na 14-15 godina i Nika Cajner na
Olimpija 1:3 Valpovka kovačkom plivačkom klubu, zado- 100 metara leđno u kategoriji 16 100 metara prsno u kategoriji 9
Radnički (M) - Borac (KV) voljavajući. Isplivani su vrlo dobri godina i stariji te Nensi Vidinović godina. Ž.K.
Otok 0:0 Šokadija rezultati te je osvojeno dvanaest u utrci na 100 metara slobodno 8
Darda 2:4 Radnički (Ž) medalja i to dvije zlatne, šest godina i mlađi, kao i u utrci na
srebrnih i četiri brončane. Prema 100 metara leđno također u kate-
Druga ŽNL – Nogometno središte Vinkovci zbroju bodova mlada plivačica

Cerićka Mladost stopostotna

Uvjerljivi u ovom kolu bili su nogometaši Mladosti iz Cerića i Croatie
iz Bogdanovaca koji su osam puta tresli protivničku mrežu, a nisu
primili ni jedan. Retkovčani su sa šest pogodaka pobijedili Zrinski.

Klub Kolo Pob. Ner. Por. Gol razl. Bod. Održan 3. “Dugo Selo open 2019” - Prvo natjecanje u teakwondu nakon ljetne stanke
7. Mladost A
8. Borac 6 3 2 1 12:9 11 U gradskoj sportskoj dvorani u i Borna Dujić koji je ostao korak Taekwondo klub “Sajnami”
9. Mladost P Dugom Selu u subotu, 28. rujna, do medalje. Natjecatelje je kroz Vinkovci još uvijek poziva osobe s
10. Slavonac 5 3 1 1 13:3 10 održan je taekwondo turnir za borbe vodila trenerica Jasmina invaliditetom i djecu s teškoćama
11. Lovor mlađe uzraste naziva 3. Dugo Selo Lucić, a na turniru je među u razvoju na besplatne treninge
12. HNK Vinkovci 6 3 1 2 18:14 10 Open 2019. Prvo je to natjecanje sucima bila i Sajnamovka Lea taekwondo-a u prostorije Kluba na
13. Sloga nakon ljetne stanke na kojem je Grbavica. Čestitke svima na adresi Vanje Radauša 19, Vinkovci.
14. Zrinski 6 3 0 3 12:9 9 nastupio vinkovački taekwondo nastupu i osvojenim medaljama. Projekt „I ja sam sportaš“ sufinan-
klub „Sajnami“ sa sedam mladih cira Europska unija iz Europskog
6 2 1 3 14:14 7 natjecatelja u uzrastima mlađih socijalnog fonda, i to kroz natječaj
kadeta i kadeta koji su sjajnim „Uključivanje djece i mladih u
6 2 1 3 11:15 7 nastupima osvojili tri zlatne, dvije riziku od socijalne isključenosti,
srebrne i jednu brončanu medalju. te osoba s invaliditetom i djece s
6 2 0 4 6:14 6 Zlatne medalje su osvojili Josip teškoćama u razvoju u zajednicu
Šarić, Valentina Plašć i Nika kroz šport“. Prijaviti se možete
5 1 1 3 4:9 4 Kristović. Srebrne medalje osvojili na facebook stranici Taekwondo