sama na
vrhu tablice

U subotu u Vinkovce dolazi Gorica i
prilika je to za nova dva važna boda

Nakon odličnog starta i ponovno minutu poslije toga Prvenstvenu stanku igrači vinkovačke Cibalije iskoristi će za mini-ciklus priprema
i držali vrh tablice s maksimalna u 14. kolu izgubili od Biograda s
četiri boda, a s nova dva i zadržali 34:33. Bilo je to 4. ožujka 2017.
isključenje Dubrovnika, iz igre u subotu 19.listopada, igraju derbi
je morao Luka Bevanda, da bi protiv Dubrave.

6. Umag 3 1 1 1 -7 3 Nakon krize rezultata Vinkovčani su konačno prekinuli niz
7. Varaždin 1930 3 1 0 2 -4 2 loših rezultata, a i protiv Osijeka II očekuju nova 3 boda
8. Zamet 3 1 0 2 -10 2
9. Dubrovnik 3 0 1 2 -5 1
10 Sesvete 3 0 0 3 -5 0

Nogometaši Cibalije konačno U nedjelju su u Bijelom Brdu igrali bijelu točku, a siguran realizator
su, nakon pet uzastopnih lokalni i derbi začelja. Bjelobrđa- bio je Dabro. U nastavak su Vin-
poraza od kojih su četiri bila u ni su bili aktivniji u prvom dijelu kovčani ušli odlučni popraviti
prvenstvu i jedan u kupu, pro- i stekli prednost, a u nastavku štetu. Uspjelo im je to u Osjetila
tekloga tjedna odigrali dvije je Cibalija imala posjed lopte 80. minuti, kada je izbijenu loptu
solidne utakmice. Za onu protiv te zasluženo izjednačila. Obje
Rudeša možemo reći da je bila su momčadi oprezno i uz puno na 25 metara dočekao Anočić i iz
vrlo dobra, a za onu u nedjelju obvezne igre ušle u susret tako da se zraka desnom je nogom zabio u
protiv momčadi BSK-a dobra. dugo nije ništa znatnije dogodilo, a lijevi donji kut za 1:1. Pred dru-
u tim su uvodnim minutama Vin- goligašima je prvnestvena stanka
Željko Komljenović kovčani nekoliko puta pokušava- zbog nastupa nogometne repre-
zeljko.komljenovic@novosti.hr li iz daljine. Pri tome je najopa- zentacije Hrvatske u kvalifika-
sniji bio Salapićev pokušaj u 22. cijama za Europsko prvenstvo.
Igrači trenera Davora Mladine minuti, kada je snažan udarac, s Stručni stožer nebesko plavih po
pobjedili su momčad Rudeša koja je 22-23 metra, završio preko grede. završetku utakmice u Bijelom
u Vinkovce došla s drugog mjesta Sedam minuta poslije Muženjak Brdu dao je igračimo nekoliko
i kao izraziti favorit. Hrabro, ali i Dabro su kroz sredinu izigrali dana odmora. “Danas krećemo s
i pametno ušli su nogometaši obranu Cibalije, a obećavajući mini ciklusom priprema za, a to
Cibalije u utakmicu protiv Rudeša. udarac potonjega, sa 16 metara, znači da ćemo trenirati dva puta
Nismo vidjeli presing kakav je Marijanović je paradom izbacio u dnevno.”, rekao nam je Krešo
momčad Cibalije, pogotovo kada korner. Nakon njegova izvođenja Tomić, sportski direktor Cibalije,
je domaćin, radila u dosadašnjim lopta je ponovo otišla na lijevu dodavši kako u ovoj pauzi neće
utakmicama, a puno više pozor- stranu domaćeg napada, odakle je igrati prijateljske utamice, nego
nosti posvetili su obrani, što se Muženjak ubacio u 16-erac, gdje će se nastojati što bolje pripremiti
protiv ovako kvalitetnog protiv- je Dogan loptu zahvatio rukom za nastavak prvenstva i utakmicu
nika pokazalo kao pun pogodak. i sudac iz Kastva pokazao je na protiv Osijeka II s kojom igraju 19.