Radnički (M) CibaliaU 12. kolu MŽNL čak tri susreta završena su rezultatom 1:1

zadnja četiri

susreta 2. HNL
Vinkovački drugoligaš je u 10. kolu dočekao Solin i slavio
minimalnim rezultatom, a gol odluke postigao je Diyoke

Lokalni derbi u Komletin- slavio minimalnim rezultatom Momčad Cibalije ugostila je u svom šesnaestercu i glavnom favorita donijela nam je pritisak
cima završio bez pobjedni- 1:0 protiv Zrinskog iz Bošnjaka posljednjeplasiranu ekipu 2. sucu, Andreju Burilu, ne preostaje i nismo odreagirali dobro, ali
ka 1:1 što je možda i najre- i nakon 12. kola zauzima drugo HNL i u susretu 10. kola nije ništa drugo nego pokazati na bijelu smo na kraju, uz ne baš uvjerljivu
alniji rezultat s obzirom na mjesto prvenstve ljestvice s 25 pokazala uvjerljivu igru, ali je točku. Loptu je uzeo, a tko drugi igru, uspjeli doći do pobjede dok u
prikazano na terenu. osvojenih bodova, tri manje od ostvarila važnu pobjedu kojom nego, Gerald Chibueze Diyoke, i nekim prethodnim susretima, kada
Darde. Šokadija je sve dvojbe oko su se priključili sredini tablice. pospremio je sigurnim udarcem u smo igrali dobro, nismo uhvatili
HAŠK-Sokol je, u dvoboju pobjednika, protiv dobrih gostiju mrežu i zabio svoj peti prvenstve- ništa”, izjavio je trener Petar
ekipa koje su zauzimale donji iz Kneževih Vinograda, riješila u Mario Kurhelec ni gol. Gosti iz Solina su u završnici Tomić. Cibalia sljedeći prvenstve-
dio tablice MŽNL, upisao četvrtu drugom poluvremenu u razdoblju mario.kurhelec@novosti.hr susreta pokušali doći do izjedna- ni dvoboj igra u zapadnom dijelu
prvenstvenu pobjedu protiv od 53. do 68. minute kada, nakon čujućeg pogotka, ali su se domaćini Zagreba kod Rudeša, a utakmica
Frankopana od 4:0 i novi trener promašenog penala Borca, Nebeskoplavi su od početka uspjeli obraniti ostvarivši pritom se igra u subotu u 15 sati. Sljedeći
HAŠK-a, Mario Lučić, može biti postiže dva pogotka što je bilo utakmice preuzeli terensku ini- drugu uzastopnu pobjedu. ispit Nebeskoplavih najavio je
zadovoljan premijerom na klupi dovoljno za konačnih 3:0. Imao je cijativu i zagospodarili terenom, „Čestitke mojim momcima na tri trener Tomić: „Sve je ljepše i bolje
na domaćem terenu i igrom svojih domaćin dosta sreće i raspolože- ali pritom nisu stvorili nijednu boda te isto tako čestitke ekipi nakon nova tri boda. Lakše je i
igrača te su HAŠK-ovci pobjedom nog vratara, Luku Ličanina, koji izglednu priliku za postizanje Solina na organiziranoj igri iz koje igračima i nama raditi i trenirati,
malo odmakli od zone ispadanja, je, uz nekoliko sjajnih obrana, pogotka. Gosti su se organizirano su čekali svoje prilike iz kontre. nema toliko pritiska nakon četvrte
a pozitivan niz rezultata probat početkom drugog poluvremena branili te iz opasnih protunapa- Jednostavno nismo bili pravi, bilo pobjede u zadnjih pet drugoligaš-
će nastaviti u sljedećem kolu kod obranio i jedanaesterac. Sljedeće da pokazali da su u Vinkovce došli je teško probiti gostujući bedem kih utakmica. Rudeš je pri dnu
osječke Olimpije koja je u 12. kolo donosi mnoštvo zanimlji- po pozitivan rezultat. U jednom ispred gola. Opravdana uloga ljestvice i na njima je pritisak,
kolu poražena u Županji istim vih susreta, a što se “vinkovač- takvom imali su i najbolju prigodu oni imaju imperativ pobjede u
rezultatom 4:0. Vodeća Darda kih” klubova tiče najzanimljivi- u prvom poluvremenu kada su Mlađi početnici, 2011. subotnjem ogledu. U Zagreb idemo
uzela je “samo” bod u Jarmini, je će biti u Andrijaševcima gdje iz kontre došli do šesnaester- godište, završili su na 13. rasterećeno i u takvom okruženju,
a domaćinu se na kraju isplatila gostuju Borinci, a ta utakmica ca Cibalije i udarcem sa šesnaest mjestu uz dvije ostvarene bez pritiska, sigurno možemo
borbenost, htijenje i zalaganje bit će svojevrsni derbi začelja s metara pogodili vratnicu. Ključni pobjede na turniru te dobro odigrati i vratiti se s pozi-
te su osvojili vrijedan bod protiv obzirom da je Torpedo uvjerlji- trenutak utakmice dogodio se u prikupili ogromno iskustvo tivnim rezultatom”. Mlade nade
Darde. “Osakaćeni” Dilj vratio vo posljednji. Zanimljivo će biti 75. minuti susreta kada je igrač Cibalije prošlog vikenda nastupili
se u Novo Selo poražen s gosto- u nedjelju i u Vinkovcima gdje Solina nespretno igrao rukom su na Bubamara kupu u Zagrebu.
vanja u osječkom predgrađu, će snage odmjeriti domaći Dilj i To je jedan od najjačih turnira za