tablice, poraz i

pobjeda u 7 dana
Cibalia je u subotu gostovala kod Rudeša gdje su poraženi
1:0 da bi 4 dana poslije u Vinkovcima svladali Hajduk II s 2:1

Uvjerljivi domaćini, jedino Borinci slavili u gostima Nebeskoplavi su, nakon pokazanog na terenu bio bi jedan jednu izbijenu loptu i pretrčao
utakmice u srijedu protiv neodlučeni rezultat“, izjavio zadnju liniju Cibalije i zabio za
Golijada u Hajduka II, odigrali svih 11 je nakon utakmice s Rudešom 1:1. Nakon primljenog pogotka
13. kolu, Dilj predviđenih kola 2. HNL i trener Cibalije Petar Tomić. imala je domaća momčad još
uvjerljivo zauzimaju vrlo dobro 7. mjesto Nakon gostovanja u Zagrebu nekoliko izglednih prilika za novo
Od vodećih ekipa Radnički (M) ti za derbi sljedećeg kola kada im sa 16 bodova. Uz malo sreće i za Cibaliju je uslijedio dvoboj vodstvo, no Baltić i Baraban nisu
doživio visoki poraz u Boboti dok u goste dolazi Dilj koji je uvjer- koji gol više, mogla je Cibalia, zaostalog 8. kola protiv druge uspjeli zatresti mrežu Sentićevog
su Darda, Dilj i Borac (KV) upisali ljivo slavio protiv Šokadije 4:0 nakon 11 kola, biti bolje momčadi Hajduka, koja je krajem gola. Ključni trenutak susreta
nove pobjede. Utakmica u Andri- uz golove iskusnih Pavličića (2), plasirana od trenutne pozicije. rujna, kada se trebalo odigrati 8. vrijedan 3 boda za vinkovačku
jaševcima rezultatski je opravdala Bošnjaka i Martinkovića. Zrinski kolo, bila u izolaciji, a susret je momčad dogodio se u 84. minuti
epitet derbija kola jer su gledate- je pomalo iznenađujuće s visokih Mario Kurhelec odigran u srijedu 28.10. Cibalia je kada nakon kornera za domaću
lji mogli vidjeti 6 golova. Iako su 4:2 pobijedio Višnjevac koji se mario.kurhelec@novosti.hr u zaostaloj utakmici dobila veliko Cibaliju lopta dolazi do Barabana
gosti vodili 0:2 i 1:3, domaćin nalazi u gornjem dijelu ljestvice. pojačanje, naime u početnih 11 koji ju vraća na drugu vratnicu
u 78. minuti smanjuje na 2:3 Utakmica u Đakovačkoj Satnici Na gostovanju u zapadnom vratio se ozlijeđeni Filip Jazvić. gdje Jazvić nadvisuje svog čuvara
preko Jančića, no sve dvojbe završila je bez pobjednika 1:1 s dijelu Zagreba Cibalia je upisala Upravo je Jazvić u 5. minuti probio i posprema loptu iza leđa gostuju-
oko pobjednika rješava Brazilac tim da su gosti iz Komletinaca minimalan poraz od 1:0. Nakon po lijevoj strani i ubacio loptu za ćeg vratara za pobjedu Tomićeve
Souza pogotkom u 82. minuti za imali vodstvo sve do 82. minute skromnih 0:0 na poluvreme- Miljanića koji promašuje loptu, momčadi.
2:4. U Osijeku je domaća Olimpija kada bod domaćinu donosi Totić. nu, gol odluke djelo je džokera ali ona dolazi na drugu stranu
ugostila nogometaše iz Starih Vodeća Darda u sljedećem kolu s klupe trenera Marija Carevića, gdje se nalazi Baraban koji zabija „Čestitam momcima na 3 boda
Jankovaca i do 69. minuta imala gostuje u uvijek nezgodnim Matea Andačića, iz 72. minute. za 1:0. Vodstvo Cibalije nije i zasluženoj pobjedi. Prvo poluvri-
pobjedu „u džepu“, ali su uporni Komletincima gdje ćemo vidjeti „Tvrda utakmica s puno trke i dugo trajalo i gosti su već u 14. jeme bili smo puno bolji i trebalo
Jankovčani uspjeli do kraja susreta hoće li ekipa Josipa Lovrića uspjeti duel igre s malo prilika s obje minuti susreta došli do izjedna- je biti 2,3 razlike za nas. Hajduk
uzeti važan bod na gostovanju kod zaustaviti lidera lige. Pojačani strane. Najrealniji prikaz svega čenja kada je Chinedu iskoristio je na poluvremenu napravio dvije
Olimpije. Darda je u lokalnom Borinci trebali bi nastaviti niz zamjene i kasnije još jednu te je
derbiju minimalnim rezulta- pobjeda u sljedećem kolu i penjati 1. studenog 14:00 u tom dijelu utakmice bio bolji
tom svladala goste iz Grabovca i se i dalje na tablici s obzirom na to protivnik, nekih 20-ak minuta.
zadržala prednost pred Borcem da im u goste dolazi Olimpija koja ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci Zatim smo mi, našim zamjenama,
(KV) od tri boda. Spomenuti Borac ima 2 boda manje. Sve u svemu okrenuli ritam utakmice na našu
pobijedio je Radnički (Ž) 2:0 u čekaju nas zanimljiva 4 kola do C R O AT I A- C I B A L I A stranu i zasluženo slavili“, rekao je
pravoj prvenstvenoj utakmici i kraja jesenskog dijela MŽNL-e Petar Tomić. Tomić je bio u pravu