lovati u utakmicama i treninzi- treniranja, a jedino u slučaju gore
punom obujmu. Za sada su sve a uz bolje uvjete rada i rezultati
lige, osim juniorske, obustavlje- dolaze kad-tad na naplatu.

Nakon što nije uspjela doći do punog plijena, momčad
Petra Tomića okreće se sljedećem gostovanju u metropoli

Po teškom i lošem terenu Tomić bio je primoran vrlo kraju su se morali zadovoljiti s
Cibalia je podijelila bodove sa rano napraviti prvu zamjenu jednim bodom iz ove utakmice.
zaprešićkim Interom u susretu na utakmici. Kazna za neiskori- Poznati hrvatski trener i strateg
20. kola 2. HNL, završilo je 1:1. štene prilike uslijedila je deset Intera, Tomislav Ivković, nakon
minuta poslije kada je nakon utakmice izjavio je kako je za
Mario Kurhelec prekida s poludistance neka- njegovu momčad bod u utakmici
mario.kurhelec@novosti.hr dašnji stanovnik Genscherove s Cibalijom od iznimne važnosti,
10b i sadašnji kapetan Žuto-pla- ali je istaknuo i naglasio kako su
Nogometaši Cibalije prije vih, Tomislav Mazalović ostao igrači i jedne i druge momčadi
početnog sučevog zvižduka nečuvan na drugoj stativi i lagano zaslužili puno bolje terenske
pokazali su lijepu gestu kada su glavom ubacio loptu u mrežu. uvjete, nego što su oni bili na
razvukli transparent kojim su Mazalović iz poštovanja prema utakmici te da klub i grad Vinkovci
poručili da su njihove misli i dalje svom bivše klubu nije htio slaviti zaslužuju puno više od trenutnog
uz potresom pogođena područja. gol. U nastavku utakmice Cibalia stanja u kojem se Cibalia nalazi.
Mogao je domaćin šokirati „Diva je bila bolji protivnik, ali do kraja „Nažalost nismo uspjeli pobijedi-
iz predgrađa” već u prvih 10 poluvremena nije uspjela doći ti, izgubili smo 2 boda, ali dobro,
minuta kada je Cibalia imala dvije do pogotka. Igrala se 63. minuta vjerujem da ćemo nadoknaditi to.
velike prilike. Prvo Perić-Komšić susreta kada je jednu naizgled Momčad ima kvalitetu, borimo
u 7. minuti ne uspijeva zabiti iz tešku loptu odlični Perić-Kom- se, radimo naporno i mislim
neposredne blizine nakon jedne šić zavrnuo u pet metara gdje kako ćemo do kraja uhvatiti pri-
povratne lopte, a tri minute se sjajno snašao mladi Luka ključak za gornji dio tablice”,
poslije Baltić je iz izgledne Knežević i iz svog prvog dodira izjavio je Knežević koji je u svom
prilike zamalo neprecizan, no s loptom na utakmici doveo prvom službenom nastupu upisao
mreža Interovog golmana ostala Cibaliju do izjednačenja. Do kraja i prvijenac za Nebeskoplave.
je mirovati. U 12. minuti susreta utakmice domaćini su pokušava- Cibalia se trenutno nalazi na 12.
ozlijedio se Josip Ciprić i trener li doći do potpunog preokreta, no mjestu s 25 osvojenih bodova, a