a u ovom dijelu slavili su s 24:22.  KK Vrijednosnice Osijek rezul-
                                   Klub iz našega grada na predah  tatom  67:47,  dok  su  dječaci
                                   između dva poluvremena otišao  bili bolji od KK Krolo s 37:20.
                                   je s prednošću 50:32. U posljed-  U  sljedećem  kolu  seniori  će
                                   nje  dvije  četvrtine  Vinkovča-  gostovati kod KK Đakovo, koji je
                                   ni  su  slavili  s  28:19  i  16:15,  a  trenutno prvi s osam pobjeda iz
                                   upravo je to omogućilo pobjedu  istog broja odigranih susreta, a
                                   od  velikih  28  razlike.  Napad  susret je na rasporedu u subotu
                                   domaćeg sastava predvodio je  u 16 sati. A.G.

Za kraj godine protiv Broda 035

Aurelia je u kupu ostavila odličan dojam protiv Dinama, do samog kraja

utakmice prisutan je bio rezultatski egal koji je ipak otišao na domaću stranu

Futsal Dinamo i MNK Aurelia  prvaku Hrvatske.          iskoristiti Sandro Sušac, koji je  bolje  ušao  i  u  nastavak,  a  do
                                   Futsal prvog adventskog         Dinamo  je  bolje  ušao  u  mirno realizirao udarac s 10-ak  dva  gola  prednosti  stigao  je
                                   vikenda odigrali su utakmicu  susret,  ali  nikako  nije  mogao  metara. Međutim, u istoj minuti  sredinom  drugog  dijela,  a
                                   osmine  finala  kupa  Hrvatske.  postići  pogodak.  Prvi  gol  na  Dinamo je imao priliku vratiti se  ponovno je strijelac bio Čekol.
                                   Favorizirani domaćin iz Zagreba  dvoboju  postigla  je  Aurelia  u  u susret iz penala, a poentirao  Aurelia se u tim trenucima
                                   u uzbudljivoj je utakmici stigao  8.  minuti  utakmice.  Najprije  je Luka Perić. Do prvog vodstva  nije  predala,  počela  je  igrati
                                   do  pobjede  rezultatom  5:3,  se u odličnoj prilici našao Josip  na  utakmici  Zagrepčani  su  s  golmanom-igračem,  a  to  se
                                   ali  vinkovački  klub  pružio  Horvat,  a  ubrzo  je  još  jedan  došli u 15. minuti preko Nikole  isplatilo dvije minute kasnije.
                                   je  odličan  otpor  aktualnom  poklon  domaće  obrane  uspio  Gudasića. Odgovor žutih stigao  Brzom  akcijom  stvoren  je