15 C
Četvrtak, 16. svibnja 2024.

Novo uvjerljivo slavlje vinkovačkih košarkaša

Košarkaški klub Vinkovci jučer je odigrao posljednju domaću utakmicu u ovosezonskom natjecanju u A-2 ligi Istok. Naime, u odgođenom susretu 11. kola Vinkovačni su slavili protiv Košarkaškog kluba Požega rezultatom 84:54.

Od samog početka utakmice vinkovački košarkaški postavili su se dominantno, a već nakon prve četvrtine imali su prednosti rezultatom 29:10. Na odmor između dva poluvremena otišlo se s 46:25, tako da je KK Vinkovci u drugom dijelu imao sigurnu prednost koja je dodatno povećana u trećoj četvrtini. Posljednja dionica pripala je gostima sa 16:14, ali momčadi iz Požege zasigurno je to slaba utjeha.

Naši košarkaši nalaze se na trećem mjestu A-2 lige istok, u 19 odigranih utakmica ostvarili su omjer od 13 pobjeda i 6 poraza, a preostaao im je još sraz protiv Košarkaškog kluba Belišće.