8 C
Srijeda, 24. travnja 2024.

Odigran 8. Memorijalni turnir “Denis Maras”

U organizaciji biljarskog kluba “Cibalia” održan je Memorijalni turnir “Denis Maras”.

Igrala se disciplina “9”. Na turniru je nastupilo 40 igrača iz desetak klubova regije te mnogobrojni prijatelji biljar kluba i Moto kluba Vinkovci.

Slavili su i dečki iz moto kluba u svom dijelu turnira osvojivši: 1. mjesto Andrija Stojanović, 2. mjesto Hrvoje Josić i 3. mjesto Marko Dujić. U glavnom dijelu turnira u finalu su se sastali Saša Đukić, Biljarski klub “Marjan” Osijek i Ivan Lončarić, Biljarski klub “Cibalia”. Lončarić je slavio s 11:10. Pehare i medalje uručio je Zorislav Maras.

“Zahvaljujemo se svim sudionicima, posjetiteljima, prijateljima i svima koji su na bilo koji način doprinjeli da se ovaj turnir održi”, poručuju iz Biljar Kluba “Cibalia”.