30 C
Subota, 7. rujna 2024.

Olimpu dvije zlatne i brončane medalje, ali i pehar za najboljeg natjecatelja

Jučer je u Zagrebu u dvorani Sutinska vrela održan međunarodni turnir „Black belt open“ na kojem se natjecalo 604 judaša iz 47 klubova. Članovi Judo kluba „Olimp“ Vinkovci osvojili su dva zlatna i dva brončana odličja, po jedno peto i sedmo mjesto te pehar za najboljeg natjecatelja u uzrastu do 12 godina.

U uzrastu do 12 godina prvo mjesto osvojio je Filip Markota u kategoriji do 34 kg koji je proglašen za najboljeg natjecatelja u uzrastu do 12 godina.

Matej Markota osvojio je prvo mjesto u kategoriji do 38 kg. Sonja Krtić Landeka u kategoriji do 36 kg osvojila je treće mjesto, a Tena Segat peto mjesto u kategoriji do 52 kg.

U uzrastu do 14 godina Dora Kordić osvojila je treće mjesto u kategoriji do 44 kg, a Dea Smolčić sedmo mjesto u kategoriji do 48 kg.

Članovima Judo kluba „Olimp“ Vinkovci bilo je ovo prvo natjecanje drugog dijela sezone. Zadovoljni su postignutim rezultatom te nastavljaju s treninzima i pripremama za sljedeća natjecanja.