13 C
Četvrtak, 19. rujna 2024.

RK Bjelin Spačva nadigrao RK Rudar, Tin Kuže postigao 11 pogodaka iz istog broja pokušaja

RK Bjelin Spačva stigao je do druge domaće, ali i ovosezonske, pobjede u Paket24 Premijer ligi. U Vinkovcima je gostovao RK Rudar, a naši rukometaši slavili su rezultatom 33:27.

U većem dijelu prvog poluvremena vodila se velika borba, nitko se nije uspio odvojiti na neku opipljiviju prednost. Međutim, kod rezultata 14:12 za Rudar, Bjelin Spačva postiže čak 6 vezanih golova, dok je na predah otišla sa 17:14. U nastavku susreta domaćin je održao svoju prednost, a čak je uspio dodatno popraviti gol razliku te je slavio s konačnih 6 pogodaka razlike.

Tin Kuže bio je najraspoloženiji igrač na terenu, zabio je 11 pogodaka iz isto tolikog broja pokušaja. U domaćim redovima pratili su ga još Marin Greganić s 5 te Marin Marić i Patrik Maroš s 4 zgoditka. Kod Rudara su se najviše istaknuli Jakov Neralić i Fran Kasap, obojica su precizni bili 7 puta.

U sljedećem kolu naši će rukometaši gostovati kod RK Ribola Kaštela, koji na svom kontu trenutno ima pobjedu i 2 poraza.